Yaz Modasının Rengi Mavi Oldu

Her insanın giyim konusunda favori renkleri vardır. Bu renkler kimi zaman moda olarak tercih edilmekte ve buna göre kombin oluşturulmaktadır. 2017 yılının yaklaşan yaz aylarına da popüler renkler belli olmaya başladı. Erkeklerde turkuaz ve beyaz renkler ön plana çıkarken kadın elbiselerinde ise pembe ve sarı renkleri dikkat çekti.

Moda, insanların oluşturduğu ve diğer insanlar tarafından beğenilen aynısının yapıldığı bir akımdır. Kadınlar arasında çok yaygın olan moda akımında özellikle tişörtler, yaz dönemine damgasını vurmaya devam edecektir. 2017 yılında bayan elbise modelleri içerisinde dikkat çeken ürünlerden birisi işlemeli pantolon olmuştur. Her yaş grubu kadınların keyifle giyebileceği işlemeli pantolonlar genelde çiçekli model olup, tişört ve birçok üst elbise ile kombin edebileceğiniz ürünlerdir.

Mavi Tişörtlerin Kombini

Mavi Tişört Kombini
Mavi Tişört Kombini

Dünyada moda akımları tekstil kentlerinde düzenlenen moda haftaları ve defileler ile belirlenir. Ülkemizde de yaz ve kış modası ile ilgili birçok defile düzenlenmiş olsa da gerçekten de modayı belirleyen etkenlerin başında sokak modası gelir. Sokak modasının belirlediği renkler, tekstil firmalarının dikkatini çekerek üretimi bu yönde yaparlar. Böylelikle birçok firmanın vitrinleri bu elbise modelleri ile oluşur.

Erkekler yaz ve kış aylarında beyaz ve siyah renklere ağırlık verirken bu yıl ağırlıklı mavi rengi benimseyecektir. Beyaz, siyah ve jean pantolon ile uyumluluk gösteren mavi tişörtler, birçok ayakkabı ile de kombini rahatlıkla yapabileceğiniz şık ürünlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.