Yaz Düğünlerinde Giyilecek Abiye Elbiseler

Yaz düğünü deyip geçmeyin nerede olduğunun çok büyük önemi var. Bir kır düğünü ya da sahil düğünü ile salon düğününde giyilen abiye asla bir olamaz. Özellikle nerede giyileceğine bakınız ve bundan sonra kıyafet araştırmasına geçiniz.

yazlık abiye
yazlık abiye

Kır Düğünü Abiye Örnekleri

Kır düğünü davetli iseniz mutlaka uçuş uçuş bir uzun elbise giymenizi öneririz. Ayakkabı olarak da ilk anlarda topuklu tercih etseniz de mutlaka sonrasında bir düz taban ya da parmak arası almanızı öneririz. Aksi halde kır düğünü keyiften çok işkenceye dönüşebilir. Açık renk elbiseleri tercih etmenizde fayda var. Aynı zamanda tek parça olması da kır düğünü modasına uyum sağlıyor olacaktır.

Salon Düğünü Abiyesi

Salon düğününe davetli iseniz o halde biraz daha koyu renkler ya da biraz daha gösterişli abiyeler giyebilirsiniz. Genellikle yine uzun bir abiye tercih etmenizde bizce fayda var.

abiye
abiye

Deniz Kenarı Düğün Abiye Örnekleri

Bu kez işiniz oldukça zor. Eğer bir deniz kenarında yapılacak düğüne davetli iseniz o halde kararsız kalabilirsiniz. Bu düğün için tercih kesinlikle kısa ve yine uçuş bir model olmalıdır. Asla koyu renkler tercih etmeyiniz. Uçuk renkler çok daha hoş duracak diye düşünüyoruz. Boyut olarak da kısa abiye modellerine bakmalısınız. Özellikle şortlu tulumlarda bu kumsal ya da sahil kenarı düğünleri için güzel bir tercih olarak ön plana alınabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.