Tatilde Hangi Renk Oje Sürmeliyim?

Tatil denilince genelde akıllara gelen yaz aylarıdır. Yaz tatilinde gidilecek yerler ise hiç şüphesiz deniz, kumsal, güneş tadını çıkarmak amaçlı sahil kesimleridir. Pırıl pırıl parlayan deniz, ayaklarınızı basamadığınız sımsıcak kumsalda tatil için sürülecek en uygun oje renklerine gelecek olursak bronz tene en yakışan oje renklerini sıralayabiliriz.

Vazgeçilmez Renk Nar Çiçeği Oje

Alt tonu turuncu olan narçiçeği renk oje en iyi tatil seçimlerden biridir. Bu renk turuncu kırmızı arasında bir tondur. Narçiçeği rengi hem beyaz tenli ellerde hem de bronz tenli ellerde oldukça hoş durmakta ve sürüldüğü ele kıyafet uyumuyla birlikte canlılık ve ışıltı katmaktadır. Özellikle yaz tatillerinde tercih edilmelidir.

Deniz Mavisi Renk Oje

Her tonu güzel olan mavi renk insana huzur vericidir. Mavi oje özellikle deniz mavisi tonuyla tatillerde en çok tercih edilmesi gereken renk olmaktadır. Bu rengin bir özelliği ise yaz kış gidilecek her tatil için uygun olmasıdır. Yaz tatilinde kumsala uyum sağlarken kış aylarında kar tatiline uyum sağlayarak kişiyi ön plana çıkarır.

Işıldayan Pırıltılı Oje 

İçeriğinde hemen hemen çoğu rengi barındıran ve yansımalar sayesinde elinizi hareket ettirdikçe farklı renkler gösteren pırıltılı ojeler yaz aylarında yapılan tatiller için ideal oje rengidir. Bu rengin avantajı tek başına sürülebildiği gibi başka renklerle de karışık kullanılarak kombin yapılabilir. Ayrıca kişiyi her daim canlı gösterir.

Asil Siyah Renk Oje

Her zaman kişiyi asil, özel gösteren siyah renk oje sürüldüğü ellere zarafet ve güzellik katar. Siyah renk oje genellikle kış ayı yapılan tatillerde tercih edilmektedir. Ayrıca bu zarif renk beyaz tenli ellerde oldukça dikkat çekici ve etkileyici durmaktadır.

Adından Belli Dikkat Çekici Neon Renk Oje

Neon renkler şüphesiz ki bronz tenli ellere en uygun ojelerdir. Özellikle neon yeşil ve neon sarılar kişiyi eğlenceli ve mutlu kılmakta ve her sene tatil trendleri olmaktadır. Neon renklerde ojeler genellikle yaz tatili için uygun olmazla birlikte kış ayında kar tatiline de uygundur.

Gelenekse Pastel Renk Oje

Olmazsa olmaz kişinin her daim kendini mutlu, bakımlı, temiz hissetmesini sağlayan pastel ton ojeler vazgeçilmezdirler. Her ne kadar canlı bir renk olmamalarına rağmen bu tondaki soluk pembe, nude, mint gibi ojeler tam bir tatil trendidir. Hatta pastel renklerde ojeleri tatile gitmeden önce kalıcı oje şeklinde yaptırmakta tatil boyunca avantaj sağlar.

Desenli Nail Art Oje

Her biri birbirinden farklı desenli nail art ojelere gelecek olursak bu ojeler yaz ayı ya da kış ayı fark etmeksizin her tatil için uygundur. Öneri olarak yaz tatili için yapılacak desenler  güneş, geminin demiri, renkli çiçekler, karpuz gibi meyveler olurken, kış tatili için yapılacak desenler kardan adam, küçük kar taneleri, yılbaşı ağaçları olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.