Kısa Zamanda İnce Bir Bele Sahip Olmak için Yollar

O sevdiğiniz kum saati figürünü elde etmek istiyor musunuz? Zayıf bir bel hayaliniz için asla ümitsiz olmayın. Bu yazı, daha küçük bir bel için size yardımcı olabilecek mükemmel ipuçlarını veriyor, üstelik çok kısa süre içinde.

 1. Diyetinizi Değiştirin: 1 kilo vermek için diyetinizden 3,500 kaloriyi azaltmanız gerekir. Fakat sağlıklı kilo kaybı eşiği haftada 2 kilodur, bu nedenle şok diyetleri denemeyin. Tek yönlü beslenme (sadece protein ya da sadece sebze) doğru bir yöntem değildir. Dengeli ve az kalori tüketimi ile bel kalınlığınızı inceltebilirsiniz.

  ince bel
  ince bel
 2. Kaliteli Diyet: Genellikle, diyet yapan kişiler hiçbir şey yememe eğilimindedir. Oysa kaliteli bir diyetin sırrı vücudunuza fazla kaloriyi eklemeyen daha sağlıklı yemek yeme alışkanlıklarıdır. Örneğin tabak tabak sebze yemek yerine, protein, sağlıklı yağlar ve lifli gıdalardan oluşan bir diyet programı belirleyin.
 3. Daha Fazla Su: Kilo vermeye çalışırken yapılması gereken bir diğer önemli şey tabii ki daha fazla su içmektir. Bu, susuzluk ve açlık arasında vücudunuzun kararsızlığını önlemeye yardımcı olur. Daha fazla yemek yerine daha fazla su içmek, vücut yağlarınızı eritecektir.
 4. Egzersiz: Bunu duymaktan sıkılmış olsanız da egzersiz ince bir bel sahibi olmak için de mükemmel bir çözümdür. Sonuçlar yalnızca çaba sarf ettiğinizde başarıya ulaşır. Özellikle beli şekillendirmeye yardımcı olan orta bölüm kas egzersizlerini hedefe alın.

  ince belli olmak
  ince belli olmak
 5. Göğüs ve Omuz Geliştirme: Beli ince göstermenin algı yanılgısına sebep olacak olan bir yolu omuzlarınızı ve göğüs bölgenizde genişleme sağlamaktır. Özel ağırlık çalışmaları ve egzersizleri kullandığınızda, omuzlar gelişecek, beliniz daha ince görünecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.