Ev Koridorlarında Dekorasyon Yeniliği

Ev dekorasyonunda  bazı alanlar vardır ki dekorasyon yeniliği gerektirir. Bu alanlardan birisi de odaları birbirine bağlayan koridor alanı olmuştur. Koridor alanının duvarına yapacağınız yenilikler ile daha fonksiyonel hale getirebilirsiniz. Gelişen teknoloji ile evinizin koridor duvarlarına fonksiyonel dekorasyon ürünlerini uygulayabilirsiniz. Duvarları boyamak ve duvar kağıdı ile kaplamak dekorasyon için yeterli değildir.

koridor
koridor

Evinizin koridorlarında yapacağınız dekorasyon yeniliklerinden birisi de sürprizli duvar köşeleri olmuştur. Bu alanda köşe kesişim yerleri çerçeveleri yapmak suretiyle kullanabilirsiniz. Evlerin koridorları için yapılabilecek dekoratif yeniliklerden birisi de aydınlatma ve dekoratif niş uygulamasıdır. Son derece şık görüntü sağlayacak bu dekoratif yenilik ev koridorlarının vurgulu olmasını sağlar.

Dekorasyon Özellikleri Nelerdir

Kapı yakınında olması ise çok daha önemli detaydır. Ev dekorasyonlarında minimalist bir tasarım oluşturabilirsiniz. Bunun için çerçeveli düzenli kullanmak yeterlidir. Koridor dekorasyonu renkleri ağırlıklı olarak gridir. Gri ve ahşap birlikteliği çok önemlidir. Ev dekorasyonunda tahta parçaları değerlendirilebilir. Oluşturacağınız raf sistemi ile fonksiyonel ve estetik görüntü oluşturabilirsiniz. Bu raflara kart postal veya aile bireylerinizle keyifli zamanlarda çektirdiğiniz fotoğrafları ekleyebilirsiniz. Ev dekorasyonlarında giriş alanlarının modern çizgi taşıması diğer odalar için çok önemlidir.

koridor dekoru
koridor dekoru

Bu nedenle en yeni dekoratif fikirler uygulamaya geçirilmelidir. Koridorlarda dekorasyon fikirlerine sahip olmak için yapılması gereken dekorasyon içerikli internet adreslerini ziyaret etmek gerekir. Bu ziyarette dekorasyon adına yer alan tüm yenilikler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir