Ev Dekorasyonunun Trendleri

Ev dekorasyonunda birçok yenilik göze çarpar. Özellikle yapılan dekorasyon yeniliklerinde moda haline gelip birçok kişi tarafından uygulanan yenilikler vardır. Dekorasyon yenilikleri içinde en göze çarpan ev dekorasyonu yenilikleri mobilyalarda görülen pastel renkler olmuştur.

dekor
dekor

Pastel  ve yumuşak tonlar en revaçta olan mobilya renkleridir. Beyaz, toz pembe, açık yeşil, gri en çok tercih edilen renkler arasındadır. Ev dekorasyonunda göze çarpan yeniliklerden birisi de Gri renklere sahip mobilyalardır. Son derece kullanışlı olan Gri, her tonu ile gerek duvar rengi olarak gerekse de mobilya rengi olarak çok tercih edilen mobilya rengi olmuştur. Ev dekorasyonunun modası haline gelmiş ürünlerden birisi de mat eşyalar olmuştur. Beyaz eşyalarda parlak ürün modası artık geri kaldı.

Dekorasyon Fikirlerinin Oluşumu

En trend moda ürünleri buzdolabı, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarını mat olmasıdır. Mat eşyalar aynı zamanda eve derinlik kattığı gibi daha modern görüntü sağlar. Ev dekorasyonunda akıllı ev tasarımları göze çarpar. Gelişen ev dekorasyonunda yeni ürünler teknoloji dikkate alınarak tasarlanır. Kendinden bataryaya sahip komedinler, akıllı telefon ya da tabletlerini şarja takmayı unutanların işini kolaylaştıracak.

dekorasyon
dekorasyon

Ev dekorasyonunda en trend olan ürünler geometrik desen ve şekiller olmuştur. Dekoratif aynalarda olduğu gibi bazı ürünlerin raflarında da geometrik şekiller göze çarpar. Dekoratif çılgınlıklardan birisi de açık hava görünen duşlar göze çarpmaktadır. Duşluklar hem modern hem de kullanışlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.