Gece Abiye Çantaları

Artık o eski büyük büyük gece çantaları çoktan tarih oldu. Abiye kıyafetlerinize ya da gece kulübüne giderken yanınıza alacağınız çantalar devir değiştirdi ve daha ufak boyutlara geldi. Bu küçük çantalara neyimi sığacak ki diye düşünmeyin çünkü çoğu zaman telefonunuz bile zor sığıyor. Bu gece çantalarında ki amaç kıyafetinize yakıştırmak ve onu tamamlamak oluyor.

çanta
çanta

Taşlı Küçük Abiye Çantalar

Çantanızın ne kadar gösterişli olmasını istiyorsanız bütçenizi de o denli arttırmanız gerekiyor. Dolayısı ile gece çantaları ufakta olsa genellikle 100 liradan başlayan fiyatlar ile satılıyor. Bir tık ile açabileceğiniz ve genellikle taşlı olan abiye çantalar çok daha fazla talep görüyor. Kalın ve sert bir yapıya sahip olan bu çantalar hemen hemen her elbise ile uyum sağlıyor.

Klasik Abiye Çanta Modelleri

Klasik abiye çanta modellerinde de boyutlar oldukça ufak. Daha çok uzun ince bir formda yapılan bu çantalarda daha az taş kullanılıyor diyebiliriz. Saten ya da kadife kumaşlar daha fazla talep görüyor. Bu çanta modelleri daha ağır bir form veriyor olsa da boyut olarak biraz daha büyük olduğu için de bayanlar tarafından tercih ediliyor olabilir.

çanta modeli
çanta modeli

Desenli Abiye Çanta Modelleri

Desenli abiye çanta modelleri artık yerini yavaş yavaş kumaş desenlerine bırakıyor. Yani herhangi bir figür olarak değil de işleme deseni olarak kullanım yapılanı daha çabuk bulunabilir. Dolayısı ile daha çok gençlerin de tercih edeceği bu abiye çanta modelleri kıyafetlerinize ahenk katıyor olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.