Doğru Tayt Modeli Nasıl Seçilir?

Tayt modeli seçmek saçma gibi gelebilir, çünkü birçok kişi için yıl boyunca rahatça giyebilecekleri çok yönlü giyim parçasıdır. Evet, eğer temelleri biliyorsanız, o kadar da büyük bir şey değil, ama bunları doğru bir şekilde giymezseniz, göz zevkine hitap etme konusunda biraz endişelenmeniz gerekebilir.

Tayt Alışverişi için 5 İpucu

Vücudunuzun türü, yaşı veya şekli, cildinizde rahatça bulunup giyebildiğiniz sürece giydiğiniz kıyafeti belirlemek zorunda değildir. Doğru türden kıyafetlerle şıkken, olgun ve zarif olabilirsiniz.

tayt
tayt
  • Uzunluk

Zaten bildiğimiz gibi, tayt modelleri, tam boy, 3/4 boy ve diz boyu gibi çeşitli uzunluklardadır. Nasıl ve neyi giymeyi seçtiğiniz tamamen kişisel bir tercihtir, ancak, kıyafetin iyi bir şekilde bir araya getirilmiş gibi olduğundan emin olun.

  • Boyut

Tayt, ne çok sıkı ne de çok gevşek olabilir. Vücut şeklini, selülitleri belli etmeden vücudunuza rahatça sığmalıdırlar. Ayrıca çok gevşek olması, özensiz görünüme neden olabilir.

  • Kumaş

Pamuk ve lycra, taytlar için kullanılan en yaygın kumaşlardır ancak deri ve süet de deneyebileceğiniz diğer ilginç seçenekler arasındadır; bu son derece şık ve iddialı bir stil olabilir.

tayt kombini
tayt kombini
  • Renk

Başlangıçta, tozluklar hep beyaz, siyah veya kırmızıydı. Daha sonra renkli, karşıt renkli ve daha sonra neon renkli olanlar geldi. Onları aşırı ve tuhaf olmadığı sürece eğlenceli hale getirebilirsiniz.

  • Baskı

Çoğu baskılı tayt, askıda harika durur, ancak vücutta tuhaflaşır. Baskılı bir taytta en azından üst kısım düz olmalıdır. Kalın ve kontrast renklerle deneyebilirsiniz, ancak baskılar söz konusu olduğunda, üstün tek renkli olması idealdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.