Büyük Göğüslü Kadınlar Nasıl Giyinmeli

Büyük göğüslü kadınlar için çoğu zaman kıyafet bulmak oldukça zor olabilmektedir. Bu yüzden sürekli olarak deneyerek kıyafet almaktadırlar. Beğendikleri bir kıyafeti denedikleri zaman, üzerlerinde istedikleri gibi durmayabilir. Bu tarz durumlar ile karşılaşmamak ve daha güzel bir görüntüye kavuşabilmek adına, büyük göğüslü kadınlar için kombin önerilerini bulunmaktadır. Bu öneriler;

 • Kemerli ya da fularlı elbiseler tercih edilebilir.
 • Dar gömlek modelleri, büyük göğüse sahip kadınlar için önerilmemektedir. Çünkü düğmelerinin gergin oluşu hem pot bir görünüme neden olur hem de güzel bir görüntü oluşturmaz. Ancak bol bir gömleği daraltarak, vücut tipine göre uygun bir model elde edilebilir.
 • Siyah renkli kıyafetler, kiloları saklama konusunda oldukça etkilidir. Bu renkte olan salaş tişörtlerin tercih edilmesi, göğüsleri daha küçük gösterir.
 • Dar kıyafetler yerine çok bol kıyafetler de tercih edilmemelidir. Bu normalden daha fazla kilolu gözükmeye neden olur.
 • Dekolte göstermeyen kıyafetlerin tercih edilmesi önerilir. Çok fazla derin olmayan v yakalı bluzlar uygun olmaktadır. Yakasız bir modelin giyilmesi, göğüslerin daha ön planda olmasına neden olur.
 • Yapılan kombinlerin üzerine uzun ceketler ve yelekler kullanılabilir.
 • Asimetrik kesim gömleklerin tercih edilmesi, ideal bir seçenek olacaktır.

Büyük Göğüslü Kadınlar İçin Elbise Ve Abiye Önerileri

Pek çok kadın kendisine uygun olan elbise ve abiye modellerini bilmek istemektedir. Özellikle büyük göğüslü kadınlar, göğüslerini daha küçük gösteren elbise ve abiye modellerini giymek isterler.

Bu noktada büyük göğüslü kadınlar için elbise ve abiye önerileri gündeme gelmektedir. Açıklanacak olursa;

 • Kalın askıya sahip olan elbiseler tercih edilmelidir. İnce askılı elbiseler göğüsleri büyük göstermektedir.
 • Kolsuz bir elbise giymek isteyenler, kol bölgesinin dar olmasına dikkat etmelidir.
  V yakalı olan ve asimetrik kesim elbiseler, bu hatlara sahip kadınlar için en uygun tercih olacaktır.
 • Aşırı dekolteden kaçınılmalıdır.
  Straplez bir elbise tercih edecek olan kadınlar, bu elbiseyi straplez bir sütyen ile kullanmalıdır.

Büyük Göğüslü Kadınlar İçin Mayo Ve Bikini Önerileri

Araştırılan konular arasında büyük göğüslü kadınlar için mayo ve bikini önerileri de yer almaktadır. Bu hatlara sahip kadınlar mayo ve bikini alırken oldukça zorlanabilmektedir. Büyük göğüslü kadınlar için koyu renkli modellerin tercih edilmesi önerilir. Böylelikle göğüsler olduğundan daha küçük gözükebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.