Bahçıvan Pantolonların Doğru Kombini Nasıl Yapılır?

Spor giyimi sevenlerin tercihi olan bahçıvan pantolonlar ile vücut kusurlarınızı da gizleyebilirsiniz. Tüm mevsim tercih edilen bu tarz modellerin oldukça zengin desen ve renk çeşidi bulunuyor. Beyaz tişört her zaman bu tarz pantolon ile ilk tercih edilen kombin arasında yer alır. Pantolonun içine beyaz ya da farklı renklerde olan büstiyer de giyebilirsiniz. Özgür ruhunuzu yansıtacağı gibi size sportif bir görünüm de sağlayacak. Sportif şıklığı yansıtmak için büyük kadranlı kol saati ile birlikte büyük hasır çantaları aksesuar olarak tercih edebilirsiniz.

bahçıvan pantolon kombini
bahçıvan pantolon kombini

Bahçıvan Pantolonlar ile Giyilen Kıyafetler

Serin havalarda ise balıkçı yaka kazaklar ile giyebilirsiniz. Balıkçı kazakların çok farklı renk tonları bulunur. Soğuk havalarda bahçıvan pantolon giymeyi tercih ettiğiniz zaman kısa botlarla uyum yapabilirsiniz. Renkli botlar özellikle bu tarz pantolonlar için ideal seçimlerdir. Ekose gömleklerle de bu pantolonlar giyilir. Kalın ve kareli kumaşlar bahçıvan pantolon için iyi bir tercihtir.

Yaz aylarında ise Jean kumaşın yanı sıra renkli ve çiçekli desenlerden oluşan kumaşlardan da bahçıvan pantolonları tercih edebilirsiniz. Düz renkli gömleklerin yanı sıra basic tişörtlerle de uyum içinde giyilir. Kolej ayakkabı, converse ve spor ayakkabılarla bu pantolonlara farklı kombinler getirebilirsiniz. Bahçıvan pantolonun en önemli özelliği çok değişik ve canlı renklerden oluşan tişört ve gömleklerle giyilebilmesidir. Yaz ve kış ayında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.