Yatak Odası Dekorasyonu İçin İlginç Fikirler

Yaşadığımız her mekanın kendince bir ruhu olmalı, kendine ait bir duruşu ve hiçbir mekan seri imalat fabrikasyon ürünü gibi birbirine benzememeli.

Her mekan, sizden izler taşımalı biraz sizi yansıtmalı dahası, tüm bunlardan da önemlisi, sizin zevkinize, ruhunuza hitap eden yerler olmalı yaşanılır olsun.

cibinlikli yatak odası
cibinlikli yatak odası

Örneğin yatak odası her ne kadar adı üstünde yatak odası da olsa, belki de evimizin en mahrem yeri olsa bile yine de oranın da kendisine has bir dekorasyonu olsa fena olmaz değil mi? Evet belki sadece yatmak için gidiliyor ama olay bununla sınırlı kalmamalı ve gerçekten bu odayı ilginç hale getirecek nesneler ile süslenmeli, bu biraz da aslında sizin zevkinize ve kültürünüze, az biraz da olsa ekonomik gücünüze bağlı.

İşte Birkaç Öneri

Hadi en çılgın olan fikirden başlayalım ne derseniz tavanda dünyaca ünlü bir resim veya fotoğraf eseri olsa fena olmaz değil mi? Düşünsenize uyandığınızda kafanızı kaldırdığınızda o güzelim esere bakarak başlamak sizi fena halde olumsuz yönde etkilemez.

Es kaza çatı katında yaşıyor iseniz o zaman da açık cam tavan hiç fena fikir sayılmaz, gece yıldızları rahatlıkla sayabilirsiniz.

yatak odası
yatak odası

Aşkın ve tutkunun renginin kırmızı olduğu düşünülür ise yatak odanızın duvarlarının birinde kırmızı rengi pek ala kullanabilirsiniz.

Yine özellikle küçük evlerde duvara monte edilecek özel tasarım eşya kutu dolapları yatak odanızı son derece ilginç hale getirecektir. Bu dolapların üstüne dilerseniz resimler, fotoğraflar da yerleştirebilir ve yatak odanızı sanat galerisi haline getirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.