Gold Data Teknolojileri İle Verileriniz Güvende

Gold Data Teknoloji, bilgisayarların ülkemize girişinin yeni yeni yaşandığı 90’lı dönemlerin başında sahip olduğu uzman eğitmen kadrosu sayesinde hem bireysel kullanıcılara hem de kamu kurumlarına seminer, eğitim ve destek programları vermiştir. Günümüzün değişen ihtiyaç ve şartlarına göre sürekli olarak kendini güncelleyerek teknoloji yatırımları yapmaya devam etmiştir.

Gold Data Teknoloji, gerek iş ortaklarının referansları, gerek kurumsal kimliği, gerek elde ettiği başarı serüvenleri ile bağlı bunduğu sektörlerin hepsinde kendini ispatlayarak adından söz ettiren bir teknoloji ve bilişim firmasıdır. Gold Data Teknoloji, günümüzde ülkemizin en gelişmiş veri kurtarma laboratuvarlarını bünyesinde bulunduran firmalardan biridir. Verdiği profesyonel çözümler ile bağlı bulunduğu sektörün ilerlemesinde oldukça büyük payı vardır. Ev kullanıcısından başlayıp özel şirketlere ve ülkemizdeki en büyük kurum ve kuruluşlarına kadar devam eden geniş yelpazede müşteri portföyüne sahiptir. Gold Data Teknoloji müşterilerinin güvenini hiçbir zaman boşa çıkarmamıştır. Firma hakkında detaylı bilgiler edinmek için https://www.goldverikurtarma.com/ adresine göz atınız.

Gold Data Tarafından Verilen Hizmetler

Gold Data Teknoloji, veri kurtarma alanında; Bilişim Şirketleri, Kamu Kurum ve Kuruluşları, Bireysel Kullanıcılar ve Veri Kurtarma Merkezlerine iki farklı kategoride hizmet tedarik etmektedir.

Veri Kurtarma Laboratuvarları ile Gold Data

Gold Data Teknoloji bünyesinde bulunan yüksek kalite standartlarındaki laboratuvar ve uzman çalışanları ile her çeşit depoloma cihazlarınızda meydana gelen sorunlar ve veri kayıpları için veri kurtarma hizmeti vermektedir. SSHD, SCSL, SSD, Flash Disk, Harddisk, Hafıza kartları, Server, Raid yapılandırmaları, Nas aygıtları ve benzeri tüm cihazlarınız için marka gözetmeksizin veri kaybı olan herkese hizmet vermektedir. https://www.goldverikurtarma.com/ üzerinden ilgili sorunlarınız için iletişim kurabilirsiniz.

Veri Kurtarma Programları ile Gold Data

Ülkemizde yalnızca Gold Data Teknoloji tarafınca geliştirilmiş veri kurtarma programları aracılığıyla FAT16, FAT32, NTFS (New Technology File System), ve MAC dosya sistemlerinden silinmiş ve formatlanmış veriler geri getirilebilir. Aynı zamanda kameralar, hafıza kartları, USB taşınabilir diskler gibi dahili ve harici diskler içinde bu hizmet geçerlidir. Gold Data Teknoloji tarafından kullanılan veri kurtarma programlarının yapısı diğer programlar gibi karmaşık değildir. Çünkü kullandıkları programlar Türkçedir ve kullanıcı dostu arayüzü vardır. Gold Data Teknoloji tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmak için https://www.goldverikurtarma.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Niçin Gold Data Teknoloji?

Gold Data Teknolojiyi tercih etmeniz için çeşitli nedenler vardır. Bu nedenler şu şekildedir;

Uzman Kadrosu ile Gold Data Teknoloji

Bilgisayar mühendisleri, Yüksek Donanım Mühendisleri, IT Teknisyenleri, diğer idari ve mali çalışanlardan oluşan dinamik bir uzman kadroya sahiptir.

İleri düzey Teknoloji Laboratuvarları ile Gold Data Teknoloji

Gold Data, Veri Kurtarma Merkezi olarak her sene düzenli bir şekilde Uluslar Arası Kalite Standartlarına bağlı olarak denetlenmektedir. Aynı zamanda bünyesinde 9001 sertifikalı veri kurtarma laboratuvarlarını bulundurmaktadır.

Müşterilerine sunduğu Ergonomik Fiyatlar ile Gold Data Teknoloji

Bütçe dostu fiyat politikası ile herkesin hizmet alabileceği bir firmadır.

Kalite, Gold Data Teknoloji için Ahlak Felsefesidir

Gold Data Teknoloji için müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. Bütün müşterilerine uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. Sahip olduğu laboratuvarların denetimi her yıl düzenli olarak yapılmaktadır. ISO-9001 standartlarına göre uygunluk belgesi mevcuttur. Gold Data tarafınca kalite politikası ahlak meselesi hâline getirilerek özenli bir şekilde uygulanmaktadır.

Gold Data Teknoloji S.S.S (Sıkça Sorulan Sorular)

Gold Data tarafından ne tür depolama cihazları için veri kurtarma işlemleri yapılıyor?

Model ve marka farketmeksizin SSD cihazlar, flash bellek ve sabit diskler için veri kurtarma hizmeti sağlamaktadır.

Bilgisayarımı MAC işletim sistemi ile kullanıyorum. Yardımcı olur musunuz?

İşletim sisteminizin Windows, Linux veya Mac olması hiç önemli değil. Ne tür işletim sistemine sahip olursanız olun. Sizlere hizmet sunulmaktadır.

Aldığı darbe sonucu hasar gören sabit disklerden verileri kurtarmak mümkün mü?

Bu durum teorik olarak mümkün sayılabilir. Lakin hasarın boyutu da göz ardı edilmemesi gereken bir konudur. Bunun için Gold Data ilk olarak teknik ekibi ile incelemeler yapmaktadır.Gold Data ile iletişime geçmek için https://www.goldverikurtarma.com/  adresini ziyaret edin ve iletişim bölümünde yer alan kutucuklara Ad / Soyad, E- Posta ve Güvenlik Kodunu girerek istediğiniz mesajı iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.