En Ucuz Orkide Fiyatları

Nadir ve benzersiz çiçeklerden orkideler aranjmanlarda veya tek başına özel tasarımlarıyla herkesin beğenisini topluyor. Orkide fiyatı bakımından diğer çiçek türlerinden biraz daha yüksek olsa da görünümü ve hediye edilen kişide hissettirdiği duygular göz önüne alındığında en doğru çiçeği tercih etmiş olduğunuzu düşündürür. 

Orkideler çok çeşitli renklerde çiçek açarlar. Benzersiz görünüm ve renk kombinasyonlarının yanı sıra hoş kokuludurlar. Bakım talimatlarına uyulduğunda çiçek açma süreleri ve yaşamları uzundur. Bazı orkideler bir ay bazıları ise daha uzun süre çiçeklerinin canlı görünümünü korur. Orkide bakımının zor değil farklı olduğunu unutmamak gerekir. 

Ucuz Orkide Satın Al

Orkide çok fazla türe sahip bir bitkidir. Hal böyle olunca orkide fiyatının da belirli bir skalada kalmasına engel olmaktadır. Piyasada fiyatı yüksek olan orkideler bulunmaktadır. Yağmur ormanlarında yetişen orkide çeşitleri dünyanın en pahalı orkideleridir. Orkide türlerinin birçok melez türü olduğunu düşünürsek ucuz orkide satın alabileceğiniz orkidelere de rastlamak mümkündür.

Hediye çiçek almak isteyenler için bu egzotik çiçeğin olağanüstü görüntüsünün estetik açıdan herkesi memnun edeceğini söyleyebiliriz. Kendine özgü görünümü hediye edilecek kişiye de özel olduğunu hissettirecektir. Bu zarif çiçekler sevgiliye, anneye, babaya ve öğretmene hediye edilebilecek çiçekler listesinin ilk sıralarında yer almaktadır. 

Orkide Fiyatları Ne Kadar?

Orkide fiyatları çiçek firmalarının özenle hazırladığı tasarıma ve yer verilen orkide sayısına göre farklılık gösterebiliyor. Tek dal orkide satın alınabileceği gibi orkide bahçesini andıran tasarımlar da tercih edilebiliyor. Tabi tüm bunlar orkide fiyatını doğrudan etkiliyor. Özel orkide türlerinin ise diğerlerinden daha yüksek fiyata sahip olduğunu da söyleyebiliriz. 

Toprakta yetiştirilen bir bitki olduğundan orkide satışı yapan firmalar saksıda orkide tasarımı yapmaktadır. Daha hoş bir görünüm için cam veya seramik saksılar tercih ediliyor. Böylece orkidenin zarif görünümünü tamamlayan cam ve seramik saksılar orkidenin kendi rengiyle uyumlu olacak şekilde özenle seçilmektedir.  Her bir tasarım unsuru orkide fiyatını etkilemektedir. 

Özel türlerden daha uygun fiyatlı orkidelere kadar pek çok seçeneğin bir arada satışa sunulduğu orkidelere https://www.wishflowersdesign.com/orkide linkten ulaşabilirsiniz.   

  • Yorum Ekle