Aile Anayasası Hazırlama İşlemlerinde Ortak Akıl Danışmanlık

Kurulduğu günden bu yana 700’den fazla projeye imzasını atmış, 550 firmaya Kurumsal Check – Up işlemlerinde danışmanlık hizmeti vermiş ve 125 aileye de aile anayasası hazırlamış Ortak Akıl Danışmanlık, 18 yılı aşkın süredir hizmetlerine devam ediyor. Yönetim süreçlerinin her aşamasını kapsayacak şekilde gerçekçi ve uygulanabilir çözümleri, danışmanlarına sunuyor. En önemli vermiş olduğu hizmetlerden bir ise, aile anayasası hazırlama danışmanlığı işlemleridir.

Bir Bilene Sorun!

Aile anayasası hazırlama danışmanlığı hizmetlerinde aile anayasasının nasıl hazırlandığı danışanlarla paylaşılıyor. Aile anayasası, günümüzde artan aile şirketlerinin kurumsallaşmasında büyük bir öneme sahiptir. Kurumsallaşan şirket yönetimlerinde aile ilişkilerinin kurumsal bir şekilde yürütülmesi, aile bireylerinin görev, yetki ve sorumlu olduğu alanların net bir şekilde ortaya çıkması aile anayasası hazırlama danışmanlığı hizmetleriyle oluşturuluyor.

Sahip olduğunuz aile şirketinizde bir aile anayasası hazırlanmasını istiyorsanız, ortakakildanismanlik.com internet sitesi aracılığıyla danışmanlık hizmeti veren kuruma başvuru yapabilirsiniz. www.ortakakildanismanlik.com sitesi aracılığıyla siteye giriş yaptığınızda üst menüde yer alan aile şirketleri hizmetleri bölümünden aile anayasası bölümüne ulaşabilirsiniz. Bu bölümde yer alan talimatları izleyerek danışmanlık kurumuyla iletişime geçip, gerekli olan hizmetleri almanız mümkündür.

Tecrübeyle Doğru Cevaplar

18 yılı aşkın bir süredir hizmette olan ve 125 aile şirketine aile anayasası hazırlayan danışmanlık kurumu, almış olduğu bu tecrübelerle sektör içerisinde en önemli kurum olma yolunda ilerlemiştir. Hazırlamış oldukları aile anayasaları ile sahip olduğunuz aile şirketlerinizin daha sağlam temeller üzerine atılmasını sağlıyorlar. Bu sayede, ilerleyen yıllarda oluşabilecek sıkıntıların da önüne geçmiş olacaksınız.

Danışmanlık hizmetleri ve aile anayasası hazırlama konularında uzman olan Ortak Akıl Danışmanlık, her türlü kurumsal çözümünüzde sizlerin yanındadır. Sahip olduğu tecrübe ve alanlarında uzman yönetim kadrosuyla, 15 adım içerisinde aile anayasalarınızı oluşturabileceksiniz. İster sitede yer alan telefon numarasıyla, isterseniz de firmanın mail adresini kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.