Modanın Trendleri Neler?

Her yıl ve her yeni sezonda farklı bir moda uygulaması ile karşılaşıyoruz. Kimi zaman yepyeni olan tasarımları görürken kimi zaman ise geçmişin nostaljisine ait olan uygulamaları yeni sezona uyarlanmış olarak görebiliyoruz. Moda trendlerine uyum sağlamak ise bazı kişiler için hayat felsefesidir. Her yeni sezonda gardırobunu baştan aşağı düzenleyenler bulunduğu gibi sadece beğendiği ya da stiline uygun olduğu için yeni sezon ürünlerini satın alanları da görebiliyoruz. Tüm bu uygulamaların yanı sıra birde sokak modası vardır. Sokak modası ise daha rahat uygulamalara yer verirken bazen de zıt ya da fazlaca göze çarpan detayları bizlere sunar. Bu uygulamalar arasından tercih yapmak ise tamamen bizlere aittir.

yeşil renk modası

Yeni Sezon Modası

Yeni sezon modası içinde yer alan tasarımlarda aslında en dikkat çeken renkler ve desenlerdir. Bu sezonda neon gibi parlayan bazı renk tonlarının yanı sıra ışıltılı olan gümüşlerde yer alıyor. Leopar desenler ya da pop art desen seçimleri de yeni sezon içinde yerini alan desen seçimleridir.

Yeni sezon ile beraber aslında doksanlı yıllara doğru da nostaljik bir esinti bulunuyor. Yaşadığımız dönem uygun olarak düzenlenen doksanlar uygulamaları ise en çok tercih edilen tasarımlar arasında yerini alıyor.

İlkbahar yaz sezonuna ait olan koleksiyonları inceleyerek sizde beğeninize hitap edecek olan desen ve renkleri uygun tasarım modelleri arasından seçerek satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.