Ev Taşımacılık Hizmeti Sunan Firmaların Hizmetleri

Birçok kişi farklı nedenlerden dolayı ev nakliye işlemi ile karşı karşıya kalabiliyor. Bu işlemler ilk bakışta her ne kadar kolay gibi görünse de özellikle mobilyaların söküm ve montajlaması eşyaların zarar görmeden sevki de sıkıntı yaratacak olan durumlara neden olur. Tüm bu işlemler ile zaman kaybetmeden ve sıkıntı yaşamadan bir nakil işlemine yer açmak isterseniz nakliye firmalarında destek alabilirsiniz.

Evden eve nakliye firmaları ev ya da iş yeri eşyanızın nakliyesinde konusunda uzman ve deneyimli ekip ile işlemleri gerçekleştirerek eşyanıza zarar gelmeden sevkini yapar. Konusunda uzman olan ekip tüm eşyanın toplanmasında özel paketleme seçimlere yer verir. Yeni yerleşim yerine kapalı kasa araçlar ile kısa sürede sevk edilen eşyanızın yerleşimi ve Mobilya montaj işlemleriniz gerçekleştirilir. Bu işlemler sonrasında ise size sadece yeni adresinizin keyfini çıkarmak kalır.

Evden Eve Nakliye de Hizmet Sözleşmesi

Evden eve nakliye firması ile yapacağınız çalışmada mutlaka hizmet sözleşmesine yer vermeniz gerekir. Hem firmanın hem de sizin korunmanız için önemli olan sözleşmede alınacak olan hizmetler ve bunun karşılığında ödenecek olan bedel belirtilir. Aynı zamanda söz konusu hizmetin alınacağı tarih ve saatte hizmet sözleşmesine eklenir. Konu alan tarih ve saat içinde evden eve nakliye firmasından hizmet alamamanız için ise gecikme durumunda indirim talep etmeniz de mümkün olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.