Curve (CRV) Nedir, Nasıl Alınır ve Gönderilir?

Dünya genelinde çok fazla popüler olan ve kullanıcısının her geçen gün arttığı kripto para borsasında Curve (CRV) nedir, nasıl alınır ve gönderilir merak konusu olmaktadır.

Curve (CRV) nedir, nasıl alınır ve gönderilir? Her geçen adından daha fazla söz ettiren ve büyük bir kesim tarafından takip edilen kripto para borsası içinde çok sayıda çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan biri olan Curve kripto para çok fazla merak edilmekte ve araştırılmaktadır.

Curve (CRV) Nedir?

Curve daha kısa adı ile CRV kripto para ethereum tabanlı olan belirli varlıkların takas edilebilmeleri için sağlanmış olan bir çeşit platform olmaktadır. Daha çok yeni olan CRV Michael Egorov tarafından kurulmuş ve piyasalara 14 Ağustos tarihinden itibaren yer almıştır. Curve merkezi olmayan geleneksel borsalardan farklı olarak piyasalarda yer alan likidiyeti desteklemek amacı ile Pazar oluşturma algoritmalarına başvurmasıdır. Bundan dolayı CRV piyasa yapıcı bir protokol halinde bulunmaktadır. CRV kripto para borsalarından yüksek ticaret hacmine sahip olan her hangi bir borsa üzerinden alınması mümkün olmaktadır.

Curve (CRV) Nasıl Alınır?

Curve (CRV) kripto para alabilmek için yüksek ticaret hacmi bulunan borsalardan birini tercih ederek CRV kripto para alımı yapılabilir. İlk olarak borsa hesabı üzerinden giriş yapılmalı ve üst mennğn en solunda yer alan kripto para al alanına tıklanmalıdır. Daha sonra alt tarafa doğru açılan seçenekler içinden banka transferi seçeneği seçilmelidir. Bu seçim yapıldıktan sonra bir takım bilgilerin eksiksiz olarak girilmesi gereken bir form ekrana gelecektir. Bu form üzerinden yatırılmak istenen miktar yazıldıktan sonra altına yer alan bölüme coin tercihi yapılmalıdır. Forma doldurulan bilgiler kontrol edildikten sonra en aşağıda bulunan al butonuna tıklanmalı ve alım işlemleri sorunsuz olarak tamamlanmış olacaktır. Curve (CRV) gönderme işlemleri için ilk olarak gönderilecek adres hesaba eklenmeli ve açılan ekranda hesap ad bölümüne istenilen yazılmalıdır. CRV adresine para göndermek için istenilen adrese giriş yapılmalı ve hesap ekle butonuna basılarak hesap kayıt edilmelidir. Daha sonra Curve çek seçeneği seçildikten sonra şifre giriş yapılarak işlem tamamlanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir