Ayrılmak İsteyen Erkeklerin Davranışları

Büyük bir aşk ile birbirine bağlanan çiftlerin ilişkileri kimi zaman bir anda ciddi şekilde değişim göstermeye başlar. Kadınlar hayatlarındaki erkeğin ondan uzaklaşmaya başlamasını ilk başlarda çok fazla önemsemezler ancak ilerleyen dönemlerde ne yazık ki artık yapılacak bir şey kalmayınca her şeyi anlarlar. Halbuki kadınların sevgilileri ya da eşleri ile alakalı bazı konulara dikkat etmeleri gerekmektedir.

ilişkiyi bitirmek
ilişkiyi bitirmek

İlgi Azalması

Sevdiği kadına sevgisi azalmaya başlayan erkeğin göstermiş olduğu ilk davranış değişimi ilgisizleşmesidir. Erkek artık normalde her zaman birlikte olmak istediği kadından uzaklaşır, evinde zaman geçirmek istemez.

Sürekli Şikayet Eder

Normalde sizi olduğunuz gibi kabul eden erkek, ayrılmak istediği zaman artık hiçbir şeyden eskisi gibi olmamaya başlar. Hiçbir şeyden memnun olmayan erkek, en ufak bir konu için tahmin edilenden çok daha ciddi tepkiler vermeye başlayacaktır.

ilişki
ilişki

Ciddi Konular Hakkında Konuşmak İstemez

Davranışları hakkında sorunlar olduğu düşünüldüğünde ya da ilişki ile alakalı ciddi konular konuşulmak istendiği zaman erkek bu konuları konuşmayacak, bulunulan ortamı terk etmek isteyecektir. Bununla beraber herhangi bir sorunu olup olmadığı sorulduğunda sürekli olarak bir şey olmadığını söyleyip konuyu değiştirir.

Fiziksel Temastan Kaçınır

Fiziki temas illa ki cinsel birliktelik anlamına gelmemektedir. Ayrılmayı düşünen bir erkek artık sevgisini gösterme konusunda en ufak bir teması bile yapmak istemez. Üstelik o dokunmak istemediği gibi kadının da ona dokunmasına tahammül edemez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.